Jógové karty ONE yoga

399 Kč

Dostupnost: Skladem

Novinka
Jógové karty ONE yoga 1
Jógové karty ONE yoga 2

28 zábavných jógových karet. Na zadní straně každé karty najdete zábavný příběh a návod k pozici, včetně meditace a pozdravu sluníčka.

Jógové karty jsou úžasný způsob, jak přivést na cestu jógy a zdravého pohybu nejen děi, ale i jejich rodiče či prarodiče. Děti se hravou formou učí jógu od pozdravu sluníčka, přes většinu základních jógových pozic až po závěrečnou meditaci a zpívání mantry óm. Zároveň se učí soustředění, trpělivosti, spolupráce s ostatnámi a rozvíjejí fantazii.

Doporučení: V každé pozici doporučujeme vydržet alespoň 5 hlubokých nádechů a výdechů a vždy ji provést na obě strany, nohy, ruce :).

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací