Dodání a platba

Doručení zboží

O přijetí Vaší objednávky do naší databáze budete informování emailem. Objednané zboží pro Vás zabalíme a pošleme neprodleně po obdržení objednávky. Při odesílání Vás o expedici zboží budeme informovat emailem, ve kterém uvedeme přesnou částku za zboží včetně poštovného, způsob dodání a číslo zásilky. Reálně můžete očekávat doručení balíku během 2 - 3 pracovních dnů.

Osobní odběr ve studiu Happyoga v Brně (Mendlovo náměstí 2, Brno)

Osobně si můžete objednané zboží vyzvednout ve studiu Happyoga Brno. Vyzvednutí zboží ve studiu Happyoga je zdarma. Při platbě převodem vám zašleme instrukce k provedení platby o po připsání částky na náš účet připravíme zboží k vyzvednutí. Jakmile je zboží připraveno, pošleme Vám email s výzvou k vyzvednutí.

       ​​

Zboží si pak můžete vyzvednout po předchozí domluvě telefonem nebo emailem. Telefon: 602 642 902,  e-mail:  info@yogaonly. Ve studiu bude zbaží připraveno po doobu 7 dní.

Při osobním odběru můžete zaplatit převodem na účet nebo hotově při převzetí zboží.

Balík DPD

DPD doručuje balíky ve všední dny od 8 do 18 h. Doručovatel Vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s Vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí Vám přibližný čas doručení, výši dobírky (v případě, že jste neplatili zboží on-line) a další případné náležitosti.

Pokud Vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí Vám zásilku následující pracovní den.

Dobírku balíků DPD je možné platit hotově, nebo platební kartou.

Zásilkovna

Při nákupu si vyberete nejbližší pobočku Zásilkovny pro uložení balíku. Tato pobočka Vás bude pomocí SMS s heslem informovat o uložení zásilky. Balík si můžete po dobu 7 dní vyzvednout osobně nebo ho může vyzvednout třetí osoba po uvedení hesla.

Česká pošta

Balík bude do 24 hodin uložen na vybrané poště a adresát bude informován pomocí SMS o uložení zásilky.

Platba

Hotově při vyzvednutí zboží ve studiu Happyoga Brno.                                      ZDARMA

Platební brána ČSOB                                                                                            ZDARMA

Dobírka (DPD, Zásilkovna.cz, Česká pošta)                                                             30 Kč

Převodem na účet ČSOB    277 197 328/0300                                                     ZDARMA

​Poštovné zdarma při objednávce nad 3.000 Kč.