Yogitea Sweet Chai BIO 17 nál.sáčků (sladký chai)

98 Kč

Dostupnost: Skladem

Yogitea Sweet Chai BIO 17 nál.sáčků (sladký chai) 1

Lahodná čajová směs "Sweet Chai" je plná sladkého a zemitého koření: anýzu, lékořice, fenyklu, skořice, zázvoru a hřebíčku. Tento nápoj neobsahuje kofein a potěší vaše smysly sladkou, neodolatelnou chutí.

Aromatická, sladká a kořeněná - taková je směs lahodného čaje "Sweet Chai". "Sweet Chai" je kombinací sladkého anýzu, fenyklu a lékořice a výraznou zemitou chutí skořice, zázvoru a hřebíčku. Vychutnejte si dokonalý šálek čaje "Sweet Chai". Tento čaj je věnován míru a porozumění mezi lidmi na zemi a jejich rozličným životním stylům. Prostřednictvím každého šálku se může rozšiřit duch tolerance a vzájemného respektu v každém z nás. Máme možnost si připomenout, že jsme se nenarodili proto, abychom soudili druhé, ale abychom se navzájem poznali a pochopili.

Příprava: Nálevový sáček čaje přelijte 300 ml vroucí vody. Nechte louhovat 7 minut, pro silnější chuť a aroma nechte louhovat déle.

Složení: anýz*, fenykl*, lékořice*, kardamom*, černý pepř*, skořice*, zázvor*, hřebíček*.
* = suroviny BIO

Balení: 15 x 2 g

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací