Yogitea Inner Harmony BIO 17x1,8g

98 Kč

Dostupnost: Skladem

Novinka
Yogitea Inner Harmony BIO 17x1,8g 1

Rychlé tempo dne může někdy naruušit naši vnitřní rovnováhu - zvláště když jsme pod tlakem povinností a termínů. YOGI TEA® Inner Harmony byla nakombinován, aby nám pomohl vyrovnat se s rytmem dne a uvolnit se. Požívá uklidňující ingredience, jako je jemný citrónový balzám, voňavé levandule a sladká skořice. Díky těmto složkám si můžeme vychutnat přestávku - kdykoli během dne. Podstatou tohoto čaje je: "Žijte den v rovnováze".

Složení: citronový balzám *, rooibos *, lékořice *, skořice *, kakaové skořápky *, bazalka *, máta peprná *, květy heřmánku *, rozmarýn *, černý pepř *, fenykl *, levandule * = suroviny BIO

Příprava: Nálevový sáček čaje přelijte 300 ml vroucí vody. Nechte louhovat 7 minut, pro silnější chuť a aroma nechte louhovat déle.

Balení: 17 x 1,8g

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací