Yogitea Green Chai BIO 17 nál.sáčků (se zel.čajem)

98 Kč

Dostupnost: Skladem

Yogitea Green Chai BIO 17 nál.sáčků (se zel.čajem) 1

Jemný, voňavý a sametový "Green Chai" se zeleným čajem je osvěžující alternativou k bohaté temné chuti tradičního čaje "Green Chai". Tato čajová směs obsahuje čerstvý zelený čaj, svěží mátu, kořeněnou zázvorovou notu a sladkou vůni kardamomu.

Jemně sametový a voňavý "Green Chai"- lehká a osvěžující alternativa plné syté chuti černého čaje. Tato čajová směs obsahuje bio zelený čaj, osvěžující mátu, zázvor a sladký kardamom. Zdraví prospěšné vlastnosti zeleného čaje jsou příjemným doplňkem pití zeleného čaje. S každým šálkem tohoto čaje můžete probudit v každém srdci lásku a soucit. Snad napomůže rozeznat onu nepopsatelnou jiskru života, která září v nás i ve všech živých bytostech.

Příprava: Nálevový sáček čaje přelijte 300 ml vroucí vody. Nechte louhovat 7 minut, pro silnější chuť a aroma nechte louhovat déle.

Složení: skořice*, zelený čaj 20%*, máta kadeřavá*, kardamom*, zázvor*, hřebíček*, černý pepř*, přírodní extrakt ze skořice, zázvorový olej*. * = suroviny BIO

Balení: 17 x 1,8 g

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací