Rhino Horn - konvička na výplach nosu - modrá

240 Kč

Dostupnost: Skladem

Rhino Horn - konvička na výplach nosu - modrá 1
Rhino Horn - konvička na výplach nosu - modrá 2Rhino Horn - konvička na výplach nosu - modrá 2

Výplach nosu konvičkou Rhino Horn™ je snadný a šetrný způsob odstranění hlenu, prachu a jiných cizích částic z oblasti nosu. Provedení je jednoduché a nese s sebou minimální riziko nežádoucích vedlejších účinků. Tato metoda je velmi účinná při prevenci a léčbě běžných zánětů horních cest dýchacích, jakož i akutních a chronických zánětů vedlejších nosních dutin. U osob trpících alergickou rýmou (zejm. v důsledku alergie na pyl a prach) dojde při výplachu nosu k odstranění alergenů, a tím ke zmírnění obtíží. Výplach nosu konvičkou Rhino Horn™ je přirozenou a velmi účinnou alternativou k používání běžných nosních sprejů a kapek.

Konvička Rhino Horn™ je vyrobena z materiálu schváleného pro styk s potravinami a na rozdíl od levných napodobenin lze naší konvičku v domácích podmínkách opakovaně sterilizovat několikaminutovým vyvařením ve vodě. Vzhledem k prakticky neomezené životnosti a zanedbatelným provozním nákladům vychází použití naší konvičky v dlouhém období levněji než dostupné alternativy.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací